Działalność przedsiębiorstwa rodzinnego


Na początku regionalna pralnia, dziś globalny gracz na rynku – dzięki niezawodnej jakości i dużemu zaangażowaniu przedsiębiorstwo rodzinne bardusch zapewniło sobie pewne miejsce wśród wiodących oferentów usług wypożyczania tekstyliów.

Dzisiaj zaopatrujemy w odzież roboczą ponad milion ludzi na całym świecie i organizujemy kompletny serwis pralniczy dla tysięcy hoteli, szpitali i ośrodków opiekuńczych. Codziennie przerabiamy ponad 420 ton prania. Odpowiada to około 100.000 załadowań pralki.

Mimo tych imponujących ilości firma bardusch jest przedsiębiorstwem rodzinnym, otwartym na życzenia i oczekiwania klientów i w każdej chwili gotowym na poszukiwanie optymalnych rozwiązań.

Podstawą jest tutaj profesjonalne zarządzanie tekstyliami i higieną. Realizuje je 4.000 pracowników w licznych oddziałach firmy w Niemczech, Francji, Polsce, Hiszpanii, na Węgrzech, na Słowacji i w Szwajcarii.

W samych Niemczech prowadzimy dostawy do naszych klientów z ponad 20 lokalizacji: kompleksowo, szybko i punktualnie.

Niezależnie od tego, czy klientem jest piekarnia, duża kuchnia, kiosk czy szpital, nasze idealnie dostosowane usługi są wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz.

Lokalizacje