Motoryzacja i budowa maszyn – przejście na automatykę

 
Wypożyczanie tekstyliów zamiast ich kupowania – oto alternatywa, która przyczynia się także do zwiększenia produktywności. 

Pełne zaopatrzenie w tekstylia

 
Skorzystaj z naszego kompletnego i przejrzystego systemu usług w zakresie pełnego zaopatrzenia w tekstylia.

Otrzymasz indywidualne, dostosowane do danego stanowiska roboczego wyposażenie swoich pracowników w odzież roboczą – zawsze na czas oraz bez dodatkowych wydatków związanych z kosztami personelu i bez konieczności zajmowania dodatkowej przestrzeni magazynowej. 
Troszczymy się o wszystko. Zajmujemy się całą logistyką. Gwarantujemy zgodną z normami EN odzież roboczą i ochronną przez cały okres użytkowania. 
Więcej o naszej kompleksowej obsludze...


Odzież robocza i odzież ochronna

 
Odzież robocza, którą twoi pracownicy będą zakładać z  chęcią! Stworzyliśmy właściwą odzież roboczą dla każdego stanowiska roboczego i dla każdej potrzeby ochrony. 

Przejdź do naszego asortymentu odzieży roboczej i ochronnej


Odzież CI


Indywidualna odzież robocza dostosowana do twoich potrzeb. Na zamówienie dostępna z emblematem zawierającym logo lub nazwę firmy. 

Więcej na temat naszych uslug w zakresie logotypow i emblematow na odziezy roboczej.


Doświadczenie


Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom jesteśmy najlepiej przygotowani do spełniania wymogów obowiązujących w twojej branży. 

Jesteśmy wiodącym oferentem wypożyczanych tekstyliów na całym świecie dla ponad 90.000 klientów. Także dla ciebie możemy przygotować indywidualną koncepcję odzieży roboczej.

Nasza propozycja dla wybranej branży:

Bluzy ochronne
Koszulki polo
Ogrodniczki robocze
Fartuchy robocze
Bluzy spawalnicze
Bluzy ostrzegawcze

To może zainteresować także ciebie: