Żelazo i metal – ogień i płomień dla twojego bezpieczeństwa!


Oferujemy odzież roboczą i ochronną dostosowaną do wszystkich wymagań i zagrożeń. Gwarantujemy spełnienie wymagań odnośnych norm dzięki naszej usłudze wypożyczania!

Odzież robocza i ochronna z jednej ręki


bardusch oferuje szeroki wybór odzieży roboczej dla branż, w których pracownicy mają kontakt z żelazem i innymi metalami. 

Niezależnie od tego, czy chodzi o wielofunkcyjną odzież roboczą, czy o specjalną odzież ochronną, taką jak odzież ochronna dla spawaczy (EN 4701 i EN 531), ochronę maszyn (EN 510) i specjalną odzież chroniącą przed chemikaliami (EN 13034, Typ 6) – zawsze znajdziesz duży wybór odzieży roboczej i odzieży ochronnej spełniającej wszystkie wymogi.


Kontrola norm w usłudze wypożyczania 


Wspieramy cię naszą kompleksową obsługą z jednej ręki i

gwarantujemy, że stosowana w twojej firmie odzież ochronna zawsze jest zgodna z aktualnymi normami. Nasza usługa wypożyczania obejmuje także finansowanie i sprzedaż odzieży roboczej. Regularnie odbieramy używaną odzież roboczą, pierzemy ją, pielęgnujemy i dostarczamy z powrotem zgodnie z przepisami i normami. Nie musisz się już o nic martwić w kwestiach odzieży roboczej! Więcej na temat naszego kompleksowego zaopatrzenia...


Usługa umieszczania logotypów i emblematów

 
Uzupełniona o twoje logo firmowe i emblemat z nazwiskiem,  odzież robocza staje się skutecznym nośnikiem wizerunku. Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj...

Nasza propozycja dla wybranej branży:

Ogrodniczki robocze
Bluzy trudnopalne
Bluzy robocze
Bluzy ochronne
Bluzy spawalnicze
Koszulki