Transport i komunikacja – miejsca pracy tak mobilne, jak my! 


Firma bardusch dla każdego miejsca pracy oferuje odpowiednią odzież roboczą oraz zgodny z przepisami i normami sprzęt ochrony osobistej – na torach, na drodze lub w warsztacie! 

Odzież zapewniająca identyfikację z firmą


Jednolity i zadbany wygląd sygnalizuje kompetencję, zorientowanie na klienta i niezawodne usługi. 

Z pewnością na dobry wizerunek firmy pracować będzie także modna odzież robocza, która pod względem wzornictwa i kolorystyki jest idealnie dopasowana do twojego przedsiębiorstwa. To także gwarancja wysokiej rozpoznawalności marki w oczach opinii publicznej oraz dodatkowej motywacji pracowników dzięki wizerunkowej identyfikacji z firmą. Więcej na temat naszej odziezy roboczej...


Odzież ostrzegawcza


Odzież chroniąca przed czynnikami atmosferycznymi i odzież ostrzegawcza do zabezpieczenia twoich pracowników na drodze lub na torach. 

Norma w sprawie odzieży ostrzegawczej EN 471 musi być w każdej chwili zachowana. Poprzez profesjonalną pielęgnację i regularne kontrole odzieży ostrzegawczej firma bardusch spełnia wytyczne ustawowe w tym zakresie. Dzięki naszej usludze wypozyczania nie musisz się już martwić o dostawy i kontrolę twojej odzieży ostrzegawczej.


Sprzęt ochrony osobistej

 
Perfekcyjne wyposażenie w kwestiach bezpieczeństwa. 

Oprócz odzieży roboczej oferujemy artykuły z zakresu sprzętu ochrony osobistej, zapewniające optymalną ochronę pracy w praktyce. Wiele artykułów znajdziesz w naszym sklepie ze sprzętem ochrony osobistej.


Kompleksowy serwis


Nie musisz już o nic się martwić w kwestiach odzieży roboczej. 

Wyposażymy cię w odzież roboczą i sprzęt ochrony osobistej. W razie potrzeby naprawimy lub wymienimy odzież roboczą i zagwarantujemy zachowanie norm. Kompleksowy serwis oznacza pełne zaopatrzenie,  aż do osobistej szafki pracowniczej. bardusch zdejmie z ciebie obowiązek kupowania, a z pracowników obowiązek prania odzieży roboczej. 
Więcej na temat uslugi wypozyczania Bardusch

Nasza propozycja dla wybranej branży:

Ogrodniczki robocze
Koszule
Koszulki
Bluzy trudnopalne
Bluzy ostrzegawcze
Kurtki robocze

To może zainteresować także ciebie: