System szafek z półkami

Szafki z półkami zapewniają efektywną logistykę aż do poziomu użytkownika. Każdy z twoich pracowników otrzymuje w ten sposób idealnie dostosowaną czasowo i terytorialnie swoją osobistą odzież roboczą i ochronną –niezależnie od godzin otwarcia punktu wydawania odzieży. 

Osobista półka 


Każda szafka z półkami bardusch zapewnia miejsce na świeżą odzież roboczą twoich pracowników. 

Liczba szaf jest określana na podstawie występującego zapotrzebowania. Każdy pracownik otrzymuje swoją półkę w szafce. Dostęp do niej jest ograniczony i możliwy tylko dla danego pracownika oraz zabezpieczony zamkiem. Pomyłki i niekontrolowane straty są w ten sposób wykluczone.


Zwrot używanej odzieży roboczej

 
Zwrot używanych tekstyliów jest bardzo prosty. Udostępniamy klientom specjalne szafki wrzutowe. Wstępne sortowanie pod względem stopnia zabrudzenia jest zbędne – to my zajmujemy się sortowaniem. 

Samodzielne określenie poziomu obsługi


Sam decydujesz, w jakim stopniu chcesz korzystać z przyporządkowania świeżej odzieży roboczej do szafek pracowniczych.

Do wyboru są trzy poziomy obsługi:

Poziom 1: dostawa 

Centralne dostarczenie wszystkich czystych elementów garderoby. Sortowanie i przyporządkowanie odzieży roboczej jest realizowane wewnętrznie przez pracowników firmy.

Poziom 2: dostawa i wstępne sortowanie 

Wstępne sortowanie czystych zestawów odzieży roboczej w kolejności szafek z półkami. Układanie odzieży na półkach jest realizowane przez pracowników firmy. 

Poziom 3: pełne zaopatrzenie

Pracownicy bardusch w całości zajmują się układaniem na półkach wszystkich elementów garderoby, w sposób odpowiednio dostosowany do cyklów użytkowych w twoim zakładzie. W tym celu pracownik bardusch otwiera specjalnym kluczem cały front szafek. Wszystkie części mogą szybko i sprawnie zostać przyporządkowane w jednym kroku roboczym.   

 

Modele szafek


Oferujemy następujące modele szafek i dopasowane do nich szafki wrzutowe:

· szafka na odzież czystą, niebieska, 5 półek, wymiary zewnętrzne 45,0 x 182,0 x 38,0 cm (gł./wys./szer.), wysokość półki: 32,2 cm 

· szafka na odzież czystą10 półek, wymiary zewnętrzne 45,0 x 182,0 x 38,0 cm (gł./wys./szer.), wysokość półki: 15,6 cm 

· szafka na odzież czystą (podwójna), niebieska, na ubranie biznesowe, 1 półka, 1 wieszak, wymiary zewnętrzne 55,1 x 177,5 x 76,2 cm (gł./wys./szer.), wysokość półki: 25,0 cm 

· szafka na odzież czystą, 9 półek, wymiary zewnętrzne 40,6 x 205,1 x 61,0 cm (gł./wys./szer.), wysokość półki: 20,0 cm 

· szafka wrzutowa na odzież brudną, niebieska, wymiary zewnętrzne 45,0 x 182,0 x 38,0 cm (gł./wys./szer.), wysokość luku: 15,0 cm 

 szafka wrzutowa na odzież brudną, szara, wymiary zewnętrzne 40,6 x 205,1 x 61,0 cm (gł./wys./szer.), wysokość luku: 27,4 cm, kontener wrzutowy, wymiary zewnętrzne 80,0 x 186,0 x 70,0 (gł./wys./szer.), wysokość luku: 35,0 cm

Masz pytania?

Formularz
kontaktowy